ForumiPopullor

Forumi i Popullit Kombetar Shqiptar
 
ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Ku do t'i kaloni festat e fundvitit?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
rilindjaNumri i postimeve : 10
Join date : 08/12/2009
Age : 24
Location : Gjilan,Kosove

Ku do t'i kaloni festat e fundvitit? Empty
MesazhTitulli: Ku do t'i kaloni festat e fundvitit?   Ku do t'i kaloni festat e fundvitit? I_icon_minitimeTue Dec 08, 2009 11:18 am

santa Shume njerez pyesin se ku do t'i kalojne festat e fundvitit dhe me ke do t'i kalojne.Shpeshhere kemi degjuar kta VIP-at duke thene se pushimet do t'i kalojne ne zvicer neper koncerte dhe se do t'i festojne qe te trijat netet,Po Ju ku do t'i kaloni dhe me ke?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Ku do t'i kaloni festat e fundvitit?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
ForumiPopullor :: Your first category :: Your first forum-
Kërce tek: